ULUSLARARASI UZAKTAN EĞİTİM KONGRESİ

20.4.2018

ULUSLARARASI UZAKTAN EĞİTİM KONGRESİ 

 

Değerli Meslektaşım;

18 – 20 Temmuz 2018 tarihleri arasında PARİS / FRANSA’da düzenlenecek olan Uluslararası Uzaktan Eğitim Kongresi IDEC-2018’e katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

IDEC 2018 Kongresi’nin amacı uzaktan eğitim alanında çalışan akademisyenleri, araştırmacıları, öğrencileri, kamu ve özel kurum yönetici ve temsilcilerini bir araya getirerek bilgi ve deneyimlerini paylaşmaktır.

 

IDEC’ de dünyanın dört bir yanından gelen farklı alanlardaki akademisyen, araştırmacı ve yöneticilerin bilgi, araştırma ve deneyimlerini paylaşacakları, geniş katılımlı ve verimli bir kongre olacağını düşünmekteyiz. Sizleri de bu Kongre’ye sözlü sunum, poster ve çevrimiçi sunum ile ya da dinleyici olarak katılmaya davet ediyoruz. Kongrenin sunum dili Türkçe ve İngilizcedir.

 

IDEC 2018 ile ilgili geniş bilgi için  www.id-ec.net adresine başvurabilirsiniz ya da idecconferences@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

 

Kongremize göstereceğiniz ilgi ve katılım için şimdiden teşekkür eder, sizleri 18 – 20 Temmuz 2018 tarihleri arasında PARİS / FRANSA’ ya bekliyoruz.

Not: IDEC Konferansı Doçentlik ve Akademik teşvik kriterlerini karşılamaktadır.


Saygılarımızla,

IDEC 2018 Düzenleme Kurulu

Görüntülenme Sayısı: 51